(+45) 60 81 82 83 info@swingland.dk

Væggen.

OBS – Ris og ros samt tak for sidst bedes skrives i “Gæstebogen”

 

Væggen er til at søge efter en aftale, eller melde man kommer.
Vi gør opmærksom på at holde sig til ikke at nævne navne, specifike kendetegn. Men holde sig til klubbens regel omkring anonymitet.

Du kan istedet for bruge en specifik situation, eller en breddere beskrivelse af personen eller lign.

Opslag som ikke er passende herinde vil blive slettet uden varsel.

Skriv et nyt indlæg til gæstebogen

 
 
 
 
 
Felter med * er nødvendige.
Du kan få en forhåndsvisning af dig indlæg inden send.

Navn er valgfrit - Men ingen upassende navne.
Scorprofil skal kun udfyldes hvis man har en

Vi ressevere rettigheder til at ændre eller slette opslag som strider imod klubbens regler.
Vi opfordre altid til en høflig tone.
3632 indlæg.
Bora
10. oktober 2020 at 12:10
Legeaftale søges ?
Vordingborg
9. oktober 2020 at 08:32
Kan forstå at der er fredagsbar i aften. Dog er tilmeldingen til denne lukket så mon ikke der bare kan mødes op og få adgang.
Par med dominante fantasier
8. oktober 2020 at 19:01
Vi har brug for hjælp. Min smukke kone skal en tur i gabestokken, hvor hun skal havde en tur, der ender med at jeg kommer i hendes fisse og hun bagefter skal sutte min pik ren. Det vi skal have hjælp til, er at hendes fisse naturligvis også skal gøres ren, mens hun sutter min pik ren. Er der en m/k der gerne vil slikke min kones fisse ren, efter jeg er kommet i den? Eller har du en slave, som du mener er den helt rigtige til at slikke hendes fisse ren?
BDSM par, 36, 38
8. oktober 2020 at 18:46
Vi er et par, der før har besøgt en swinger klub, dog ikke swingland. Tirsdag d. 13. bliver vores første besøg i swingland. Selvom vi tidligere har været i en swingerklub, har det indtil videre været for at have sex med tilskuer, ikke at blande andre ind i legen. På tirsdag skal det dog ændre sig. Han skal bindes op og have nogle smæk og hun vil rigtig gerne have en pige til at hjælpe med at give ham smæk. Så er der nogen piger der deltager på tirsdag, som gerne vil hjælpe med at give ham smæk?
Encore
8. oktober 2020 at 17:56
Overvejer at besøge klubben senere :). Er der andre der har samme plan?
Fairytales
8. oktober 2020 at 06:08
Vi overvejer et frækt besøg i klubben i aften. Mon der kommer ligesindede fristelser ?
M46K35
7. oktober 2020 at 16:04
Dom som vet att dom kommer ikväll kan väl meddela det här. Vi skall roa oss ordentligt ikväll, ser fram emot trevliga öppna människor. Kram❤
Deepzone
7. oktober 2020 at 11:34
Hoppas att det kommer par med ! En sandwich hade varit trevligt att prova ?
SunTzu
7. oktober 2020 at 10:25
Kigger forbi i aften
zentrum
6. oktober 2020 at 20:21
Regner med at komme i morgen onsdag kl 20
Deepzone
6. oktober 2020 at 17:03
Kommer med min kvinna på onsdag ! Kanske GB om det är bra stämning ?
Gangbang på torsdag
5. oktober 2020 at 23:24
Overvejer at komme torsdag, hvis der er stemning for et lækkert gangbang ?
Q86M75
5. oktober 2020 at 10:31
Vi kommer på fredag. Første gang i Swingland og kendt i miljøet. Vi glæder os meget tl at få en god oplevelse. Q er BBW og Bi nys M er kraftig og kun til Kvinder, M medringer reb og lidt legetøj. Håber i vil tage godt imod os og byde os velkommen.
SunTzu
3. oktober 2020 at 17:43
Kigger forbi i aften Medbringer en masse reb - Hvis du vil prøve er du velkommen til at kontakte os. Lulu har desuden også sin strap-on med.
Laila/lækkertpar
3. oktober 2020 at 16:24
Lækkert par Gæster klubben for første gang håber på en masse lækkert mennesker 🙂
Onsdagshygge
3. oktober 2020 at 15:34
Vi kommer i aften ?
Scorpion69
3. oktober 2020 at 13:51
Søger Q til i aften ?
DkFireman
3. oktober 2020 at 09:06
Er der en dejlig kvinde som har lyst til at danne par i aften? Du kommer ikke til at fortryde
Administrator-svar af: Gaffedyret
Har ændret dit opslag. Da email ikke er tilladt.
pornstars
2. oktober 2020 at 16:28
Kommer der nogle unge lækre par lørdag d. 3. okt? 😀
akvavit
2. oktober 2020 at 15:50
vi søger et eller to ægtepar til at spille / gætte rigtigheden, og hvis man taber skal man tage et stykke tøj af. hvad det kan føre til vides ikke p.t. vi er slut 60 erne ret atrak tive og meget renlige, samme er et must for dem der vil være med